Букмейкър Рейтинги

Резултати на неделните мачове във Viasport.bg

Резултати на неделните мачове във Viasport.bg
18/10/2020 18:00

На 18 октомври, неделя, вижте кои мачове се играха в елитните, столични и зонални първенства.

 

Вижте резултатите във Viasport.bg.

 

Резултатите може да следите и в движение на мобилния си телефон или таблет, тъй като  Viasport.bg има мобилна версия. Ще я намерите на - m.viasport.bg.


Новината се обновява периодично.

 

Елитна юношеска група до 19 г.


Хебър - Левски 0:4
Ботев (Пловдив) - Септември 0:2


Елитна юношеска група до 17 г. Запад


Витоша (Бистрица) - Национал 2:4
Локомотив (София) - Пирин (Благоевград) 1:5
Спартак 1919 (Плевен) - Славия 1:5
Етър - Левски-Раковски 2:1
Монтана - Левски 0:11
ЦСКА - Септември 4:2


Елитна юношеска група до 17 г. Изток


Черно море - Сокол (Марково) 5:0
Ботев (Пловдив) - Спартак 1918 (Варна) 5:1
Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1:3
Берое - Арда (Кърджали) 2:1
Черноморец 1919 (Бургас) - Спартак-Пловдив 1947  0:3
Локомотив (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе) 5:0


Елитна юношеска група до 15 г. Запад


Ботев (Враца) - Пирин (Благоевград) 1:0
Витоша 13 - Национал 0:0
Спартак 1919 (Плевен) - Славия 3:1
Етър - Борислав (Първомай) 5:0
Монтана - Левски 0:2
ЦСКА - Септември 4:2


Елитна юношеска група до 15 г. Изток


Ботев (Пловдив) - Спартак 1918 (Варна) 3:0
Черно море - ОФК Хасково 2:0
Черноморец 1919 (Бургас) - Сините камъни  3:1
Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1:3
Берое - Нефтохимик (Бургас) 3:1
Локомотив (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе) 5:0


Юноши старша възраст "Зона", р. 2002-2003 г.


ЦСКА 1948 - Левски-Раковски 5:4
Ботев 57 - Миньор (Перник) 2:1
Беласица (Петрич) - Септември (Симитли) 3:0
Вихрен (Сандански) - Кюстендил 8:4
Витоша (Бистрица) - Струмска слава (Радомир) 3:0


Столично първенство, юноши старша възраст, Зона Б, р. 2002-2003 г.


Левски (Чепинци) - Спортист (Своге) 3:3
Балкан (Ботевград) - Ботев 57  6:3
Рилски спортист - Локомотив (София) 1:2

 

Столично първенство, юноши младша възраст, р. 2004-2005 г.


Ферион (София) - ДИТ 1:3


Столично първенство, деца "А", р. 2006 г.


Чавдар (Етрополе) - ДИТ 0:2
Конкордия (София) - Сердика (София) 1:15
Спартак-2015 (София) - Спортист 13 (София) 4:0
Олимпиец (София) - Орловец-2015 (Кокаляне) 1:3
Надежда (Доброславци) - Ботев 57 0:1

София Спорт - РД Спорт (София) 1:3
Развитие на млади футболисти - Гранит (Владая) 1:0

 

Столично първенство, деца "Б", първа група, р. 2007 г.

 

Витоша 13 - Левски 1:5
Олимпия ФК (София) - Ботев 57 4:4
Локомотив (София) - Национал 3:1
Царско село - ЦСКА 0:7
Левски-Раковски - РД Спорт 1:3


Футбол 11, р. 2008 г. - група "Б", комплекс "Уинбет Арена"


Славия - Н Спорт 2:2
Витоша (Бистрица) - Левски-Раковски  0:4
Кюстендил - ОФК София 4:2
ЦСКА - ДИТ 4:0
Арес (София) - ФК Пловдив  1:3


Футбол 11, р. 2008 г. - група "Г", комплекс "ДИТ", Драгалевци


Елит (София) - Академия Мургаш (Елин Пелин) 10:0
Локомотив (София) - Спартак-2015 (София) 8:0
РД Спорт (София) - Витоша 13 (София) 0:3
Обеля сити (София) - БГ 7 (София) 1:1


Футбол 9, р. 2009 г. - група "Б", ст. "Раковски"


ДИТ - Металург 1957 (Перник) 0:1
ЦСКА - Н Спорт 1:1
Кюстендил - Академик 1947 (София) 3:6
Развитие на млади футболисти - Витоша (Бистрица) 1:2
Атлетико Артен - Левски 2:0


Футбол 9, р. 2009 г. - група "Г", "Уинбет Арена"


Ферион (София) - БАМФ (София) 1:0
Щурче (София) - Сердика (София) 0:0
ОФК София - Левски (Чепинци) 0:13
Спорт за всички - Ултраспорт (София) 4:2
Гранит (Владая) - Победа 2013 (София) 4:1


Футбол 7, р. 2010 г. - група "Б", "ДИТ - зала"


Младост 2015 (София) - Елит (София) 0:9
Национал - ФК Възраждане (София) 1:6
Септември - Атлетико Артен (София) 7:1
Талант (София) - Кюстендил  2:1
Витоша 13 - ДИТ  8:0


Футбол 7, р. 2010 г. - група "Г", "Грийн спорт"


Ботев 57 (София) - София Спорт (София) 1:10
Арес (София) - Развитие на млади футболисти 3:0
ДАФ (София) - Металург 1957 (Перник) 0:1
Вива (София) - Сердика (София) 2:10


Футбол 7, р. 2011 г. - група "Б", "Спортна София", Зона Б-5


Талант (София) - Н Спорт  4:4
Арес (София) - Спартак (София) 1:3
Лъвчета - ДИТ  1:1
Железница (София) - Левски 1:1
Царско село - Атлетико Артен (София) 2:2


Футбол 7, р. 2011 г. - група "В", "Надежда"


ДИТ - Ботев 57  6:1
Шампион (София) - Барокко (София) 8:0
Витоша 13 - Марек  3:0
Надежда (Доброславци) - Вива (София) 0:7

 

 

Viasport.bg не носи отговорност за промени в часовете на двубои, които никъде не са обявени. Моля, пишете ни на редакционния мейл office@viasport.bg или в профила във Фейсбук, ако имате точна информация за резултата от мач, който не е отразен в програмите или е с променен начален час.

Благодарим ви!

 


-----

Абонирай се за канала на спортното предаване СТУДИО СПРИНТ в YouTube

 

 

Стани фен на Viasport във Фейсбук и следи всички новини за подрастващите

Последни новини
Резултати от неделните мачове във Viasport.bg
Предпазете се от COVID-19 и подкрепете Viasport.bg, като купите маски от нас
Резултати от съботните мачове във Viasport.bg
Ясна Петрова е балканска шампионка
Купете книга измежду осем заглавия, за да подкрепите Viasport.bg
ЦСКА U19 посреща Монтана U19 на "Българска армия"
17-годишен попадна в състава на мъжкия национален отбор по баскетбол
Winbet прогнози за поредния кръг от българското първенство
Специална програма на БФБаскетбол ще се занимава с деца, набор 2007
София ще е домакин на шампионатите по лека атлетика в зала през 2021 г.