WINBET ЗАЛОЗИ ОТ 7SPORT   PALMSBET ЗАЛОЗИ

Резултати на съботните мачове във Viasport.bg

Резултати на съботните мачове във Viasport.bg
17/04/2021 19:00

На 17 април, събота, вижте кои срещи се играха в елитните, зонални и столични първенства.

 

Вижте резултатите във Viasport.bg.


Новината се обновява периодично.

 

Елитна юношеска група до 19 г.


Монтана - Берое 1:1
Пирин (Благоевград) - Лудогорец 0:2
ЦСКА - Левски 2:0
Нефтохимик - Витоша (Бистрица) 1:5
Национал - Хебър (Пазарджик) 0:1
Сокол (Марково) - Локомотив (Пловдив) 2:1
Черно море - Ботев (Пловдив) 0:0
Славия - Царско село 1:1


Елитна юношеска група до 15 г. Запад


Ботев (Враца) - ЦСКА 0:0


Юноши младша възраст "Зона" I, р. 2004-2005 г. Пролет


ЦСКА - Пирин (Гоце Делчев) 10:0
Хебър - Ботев 57 2:0

Левски-Раковски - Елит (София) 0:0


Юноши младша възраст "Зона" II, р. 2004-2005 г. Пролет


Марек 1915 (Дупница) - Гранит (Владая) 2:2
РД Спорт - Септември (Симитли) 5:2
Банско - Малеш 1940 (Микрево) 1:1
Локомотив (София) - Беласица (Петрич) 0:1


Деца "Зона", р. 2006-2007 г.


Национал - Хебър (Пазарджик) 0:2
ЦСКА 1948 - Марек 1915 (Дупница) 2:0
Левски-Раковски - Кюстендил  4:0
Ботев 57 - Пирин (Благоевград) 4:0
Локомотив (София) - Беласица 3:0


Столично първенство, юноши старша възраст, Зона Б, р. 2002-2003 г.


Левски (Чепинци) - Рилски спортист - 2011 0:4
Ботев 57 - Локомотив (София) 2:5
Ком - 98 (Годеч) - Спортист (Своге) 2:5


Столично първенство, юноши младша възраст, р. 2004-2005 г.


Витоша (Бистрица) - Развитие на млади футболисти 0:1

Чавдар (Етрополе) - Септември  2:0
Царско село - Барокко (София) 3:0

Победа 2013 (София) - Сантяго Бернабеу (София) 4:1


Столично първенство, деца "Б", втора група, р. 2007 г.


ОФК София - Банкя 2009  0:2
Ферион (София) - Витоша (Бистрица) 2:10
Арес (София) - Победа 2013 (София) 6:0


Футбол 11, р. 2008 г. - група "А", II фаза, комплекс "ДИТ" Дагалевци


Славия - ДИТ 1  2:2
ФК Пловдив - Левски 1:1
ЦСКА - Септември 1:0
Национал - Марек 7:0


Футбол 11, р. 2008 г. - група "В", II фаза, комплекс "Уинбет Арена"


Миньор (Перник) - Елит (София) 1:3
Витоша 13 - Ботев 57 (София) 3:1
Локомотив (София) - ОФК София 3:1
Сердика (София) - Балкан (Ботевград) 2:1


Футбол 9, р. 2009 г. - група "А", II фаза, ст. "Раковски"


Левски-Раковски - Славия 1:4
Национал - Левски 1 2:2
ЦСКА - Гранит (Владая) 10:0
Спортист 13 (София) - Ферион (София) 0:2
ДИТ 1 - Ботев (Батановци) 18:0


Футбол 9, р. 2009 г. - група "В", II фаза, "Уинбет Арена"


Спорт за всички - Металург 1957 (Перник) 2:6
Победа 2013 (София) - Развитие на млади футболисти 0:2
Марек 1915 (Дупница) - Левски (Чепинци) 1:1
Локомотив (София) - ДИТ 2 (София) 0:6
РД Спорт - Рилски спортист (Самоков) 0:4


Футбол 7, р. 2010 г. - група "А", II фаза, "ДИТ - зала"


ЦСКА - Славия 2:0
Миньор (Перник) - Олимпия (София) 0:10
ФК Възраждане (София) - Спартак (София) 0:2
ДИТ 1 -  Спортион (София) 9:1


Футбол 7, р. 2010 г. - група "В", II фаза, "Грийн спорт"


Арес (София) - ЦСКА 1948 2:5
Интер Джесика 2010 - Шампион 4:5
Сердика (София) - София Спорт  2:0
Витоша (Бистрица) - ДИТ 2 6:1
Национал - Левски-Раковски 3:1


Футбол 7, р. 2011 г. - група "А", II фаза, "Спортна София", Зона Б-5


Талант - ДИТ 1  3:2
Левски 1 - Лъвчета 2:2
Олимпия (София) - Марек 3:0
Септември (София) - ЦСКА 0:2
Славия - Локомотив (София) 4:2


Футбол 5, р. 2012 г., група "А", II фаза, "Надежда", терен 1


София Спорт - ЦСКА 3:1
Атлетик 11 - Левски  0:8
Ботев 57 - Славия 3:4
Н Спорт - Шампион 5:1


Футбол 5, р. 2012 г., група "Б", II фаза, "Надежда", терен 3


Олимпия (София) - Лъвчета 0:4

Барокко - Елит (София) 5:1
Козаро (Ботевград) - Левски Спартак 1962 5:2
София Спорт 2020 - ОФК София 4:3

 

 

Viasport.bg не носи отговорност за промени в часовете на двубои, които никъде не са обявени. Моля, пишете ни на редакционния мейл office@viasport.bg или в профила във Фейсбук, ако имате точна информация за резултата от мач, който не е отразен в програмите или е с променен начален час.

Благодарим ви!

 


-----

Абонирай се за канала на спортното предаване СТУДИО СПРИНТ в YouTube

 

 

Стани фен на Viasport във Фейсбук и следи всички новини за подрастващите

Последни новини
Диян Боюклиев: Доближихме се до Евроволей 2021
България срази Естония на старта на евроквалификацията U16 в София
Програма на неделните мачове във Viasport.bg
Две кандидатури за домакин на баскетболните финали за девойки U19
Резултати на съботните мачове във Viasport.bg
Определиха участниците на финалите при баскетболистките U19
Зрелищен мач и излишни нерви между Национал и Ботев 57 в зоналното първенство при децата
България U15 победи Северна Македония
Ямбол приема турнира за Купа БФБ при юношите U19
Обявиха състава на волейболистките U16 за евроквалификацията