WINBET ЗАЛОЗИ ОТ 7SPORT   PALMSBET ЗАЛОЗИ

Резултати на неделните мачове във Viasport.bg

Резултати на неделните  мачове във Viasport.bg
18/04/2021 18:00

На 18 април, неделя, вижте кои срещи се играха в елитните, зонални и столични първенства.

 

Вижте резултатите във Viasport.bg.


Новината се обновява периодично.

 

Елитна юношеска група до 17 г. Запад


Витоша (Бистрица) - Септември  0:8
Локомотив (София) - ЦСКА 0:5
Левски - Славия  1:6
Етър - Пирин (Благоевград) 1:1
Монтана - Левски-Раковски 1:2
Спартак 1919 (Плевен) - Национал 2:0


Елитна юношеска група до 17 г. Изток


Спартак-Пловдив 1947 (Пловдив) - Лудогорец 0:2
Черно море - Спартак 1918 (Варна) 1:1
Добруджа - Сокол (Марково) 5:0
Локомотив (Пловдив) - Арда (Кърджали) 6:1
Черноморец 1919 (Бургас) - Дунав 2010 (Русе) 3:1
Берое - Ботев (Пловдив) 0:2


Елитна юношеска група до 15 г. Запад


Левски - Славия 1:0
Етър - Пирин (Благоевград) 1:0
Витоша 13 -  Септември  0:5
Спартак 1919 (Плевен) - Национал 3:1


Елитна юношеска група до 15 г. Изток


Черно море - Спартак 1918 (Варна) 4:0
Добруджа - ОФК Хасково 0:4
Сините камъни - Лудогорец 0:1
Локомотив (Пловдив) - Нефтохимик 1:0
Черноморец 1919 (Бургас) - Дунав 2010 (Русе) 1:0
Берое - Ботев (Пловдив) 1:1


Юноши старша възраст "Зона", р. 2002-2003 г.


Локомотив (София) - Барокко 5:1
Левски-Раковски - ЦСКА 1948 0:4
Миньор (Перник) - Ботев 57  4:2
Септември (Симитли) - Беласица (Петрич) 0:0
Струмска слава (Радомир) - Витоша (Бистрица) 1:0
Пирин (Гоце Делчев) - Чавдар (Етрополе) 1:0
Кюстендил - Вихрен (Сандански) 3:0


Юноши младша възраст "Зона" I, р. 2004-2005 г. Пролет


Миньор (Перник) - Септември (София) 0:1
Славия - Левски 1:1
Царско село - Пирин 2001 (Благоевград) 1:1


Юноши младша възраст "Зона" II, р. 2004-2005 г. Пролет


Кюстендил - ЦСКА 1948 0:1


Столично първенство, юноши старша възраст, Зона Б, р. 2002-2003 г.


Балкан (Ботевград) - Барокко (София) 3:2


Столично първенство, юноши младша възраст, р. 2004-2005 г.


ДИТ - Ферион (София) 3:1


Столично първенство, деца "А", р. 2006 г.


РД Спорт - София Спорт 7:0
Орловец-2015 (Кокаляне) - Олимпиец (София)
Ботев 57 - Надежда (Доброславци) 5:0
Сердика - Конкордия (София) 9:0
Гранит (Владая) - Развитие на млади футболисти 0:2
Спортист 13 - Спартак-2015 (София) 1:0
 ДИТ - Чавдар (Етрополе) 1:0


Столично първенство, деца "Б", първа група, р. 2007 г.


Септември - Национал 1:0
Левски-Раковски - Ботев 57 0:5
Витоша 13 - Славия 0:4
Локомотив (София) - РД Спорт 2:4
Царско село - Левски 0:12


Футбол 11, р. 2008 г. - група "Б", II фаза, комплекс "ДИТ" Дагалевци


Локомотив 1 (София) - Септември 2 2:0
Металург 1957 (Перник) - Арес (София) 2:2
ДИТ 2 - Кюстендил  1:0
София Спорт - Левски-Раковски 2:1


Футбол 11, р. 2008 г. - група "Г", II фаза, комплекс "Уинбет Арена"


Орловец-2015 (Кокаляне) - Надежда (Доброславци) - отложен
Интер Джесика 2010 (София) - Левски Спартак 1962 - отложен
Обеля сити (София) - РД Спорт (София) - отложен
БГ 7 (София) - Спартак-2015 (София) - отложен 
Барокко (София) - Академия Мургаш (Елин Пелин) - отложен


Футбол 9, р. 2009 г. - група "Б", II фаза, ст. "Раковски"


Атлетико Артен (София) - Елит (София) 4:0
Витоша (Бистрица) - Левски 2 (София) 2:0
Н Спорт (София) - Академик 1947 (София) 2:3
Арес (София) - ФК Възраждане (София) 0:1


Футбол 9, р. 2009 г. - група "Г", II фаза, "Уинбет Арена"


София Спорт - ОФК София 3:1
Ботев 57 - БАМФ (София) 3:5
Сердика (София) - Ултраспорт (София) 0:0
Кюстендил - Миньор (Перник) 1:3
Кремиковци (София) - Левски-Раковски 4:0


Футбол 7, р. 2010 г. - група "Б", II фаза, "ДИТ - зала"


Атлетико Артен (София) - Елит (София) 1:1
Академик 1947 (София) - Лъвчета (София) 0:0
Талант (София) - Метал 2002 (Перник) 4:2
Витоша 13 - Царско село 1:4


Футбол 7, р. 2010 г. - група "Г", II фаза, "Грийн спорт"


БГ 7 (София) - Ботев 57 (София) 0:4
Костинброд - Развитие на млади футболисти 6:2
Барокко (София) - Металург 1957 (Перник) 5:0
Спорт за всички - ДАФ (София) 3:0
Младост 2015 (София) - БАМФ (София) 1:5


Футбол 7, р. 2011 г. - група "Б", II фаза, "Спортна София", Зона Б-5


Вива (София) - ДИТ 2 (София) 5:2
Левски 2 - Шампион (София) 1:0
Атлетико Артен (София) - Н Спорт 1:1
Спартак (София) - София Спорт (София) 2:3


Футбол 7, р. 2011 г. - група "В", II фаза, "Надежда"


Надежда (Доброславци) - Ботев 57 (София) 2:1
Щурче (София) - Барокко (София) 7:0
Царско село - Железница (София) 1:7
Левски-Раковски - Арес (София) 0:3

 

 

Viasport.bg не носи отговорност за промени в часовете на двубои, които никъде не са обявени. Моля, пишете ни на редакционния мейл office@viasport.bg или в профила във Фейсбук, ако имате точна информация за резултата от мач, който не е отразен в програмите или е с променен начален час.

Благодарим ви!

 

 


-----

Абонирай се за канала на спортното предаване СТУДИО СПРИНТ в YouTube

 

 

Стани фен на Viasport във Фейсбук и следи всички новини за подрастващите

Последни новини
Програма на неделните мачове във Viasport.bg
Две кандидатури за домакин на баскетболните финали за девойки U19
Резултати на съботните мачове във Viasport.bg
Определиха участниците на финалите при баскетболистките U19
Зрелищен мач и излишни нерви между Национал и Ботев 57 в зоналното първенство при децата
България U15 победи Северна Македония
Ямбол приема турнира за Купа БФБ при юношите U19
Обявиха състава на волейболистките U16 за евроквалификацията
Програма за Елитните групи
Любовта към футбола и Дунав събра над 250 деца на едно място за празника на Русе